Spotkanie z Mikołajem

4 grudnia przedszkolaków z naszej szkoły odwiedził Święty Mikołaj. Przeczytajcie krótką relację z tego niezwykłego wydarzenia.

Był to długo wyczekiwany dzień. Dzieci marzyły cały rok o spotkaniu z Mikołajem, a do tego wydarzenia przygotowywały się przez cały tydzień. Uczyły się wierszyków, piosenek, wykonywały mikołajkowe prace plastyczne, rysowały wymarzone prezenty.

Tego dnia za każdym razem, gdy tylko otwierały się drzwi do sali, maluchy wstrzymywały oddech z wrażenia. Aż w końcu rozległo się głośne pukanie do drzwi. Gdy te uchyliły się w progu pojawił się On - Święty Mikołaj w towarzystwie miłego elfa. Niezwykli goście z uśmiechem powitali zebranych. Przedszkolaki przywitały Mikołaja wesołą piosenką. Po czym nastąpił długo wyczekiwany moment - wręczanie prezentów. Mikołaj i elf, niczym gwiazdorzy, dzielnie pozowali do zdjęć. Atmosfera spotkania była magiczna.

Mikołaju, bardzo dziękujemy za odwiedziny i za radość, jaką nam podarowałeś. Do zobaczenia za rok!

Przedszkolaki