Zabawa choinkowa

Karnawał to czas radości i rozrywki. Świetną ku temu okazją jest, niewątpliwie, zabawa choinkowa, która w naszej szkole odbyła się w czwartek 10 stycznia.

Uczniowie czekali na nią z wielką niecierpliwością, zwłaszcza młodsi, którzy przygotowali ciekawe kostiumy karnawałowe. Wśród radośnie tańczących dzieci można było znaleźć barwne motyle, dobre wróżki, księżniczki, Batmanów czy Spidermanów.

Tańce, hulanki, swawole… tak można podsumować to, co się działo na balu. Chyba nie było ucznia, któremu by się nie podobało.

Rada Rodziców przygotowała dla  swoich pociech smaczny poczęstunek.  Wszyscy w naszej szkole bardzo lubią zabawę choinkową, ponieważ zwiastuje ona rychłe nadejście ferii.  Wszystkim uczestnikom dopisywał znakomity humor i kondycja fizyczna przy muzyce puszczanej przez DJ MW z Oleszna.

Mariola Kamińska