Witaj na naszej stronie

Życzymy miłej lektury

Get Adobe Flash player

Przedświąteczny wyjazd na mecz PGE Vive Kielce

03.12.2017 roku  uczniowie z klas IV, V i VI Szkoły Podstawowej im. Armii Krajowej  w Olesznie wraz  z opiekunami panią Mariolą Kamińską, panem Andrzejem Kowalczykiem i panem Ryszardem Kowalczykiem wzięli udział w  ostatnim tegorocznym meczu PGE VIVE w Hali Legionów.

W meczu PGNiG Superligi piłkarzy ręcznych PGE VIVE Kielce wygrało z KPR Legionowo 40:17. 

Najpierw był „duży” mecz. Kilka minut po jego zakończeniu zawodnicy mistrza Polski wrócili na boisko, aby wraz z najmłodszymi piłkarzami ręcznymi stworzyć dwie drużyny – Żółtych oraz Niebieskich i zagrać "dziki mecz", którego szefem była klubowa maskotka kieleckiego klubu -  dzik Kiełek. Kiełek zaprosił na mecz inne żywe maskotki, między innymi jeża Edka z „Echa Dnia”.

Wraz z pierwszym gwizdkiem na boisko Hali Legionów posypały się pluszaki. Rzucane przez kibiców zabawki otrzymają dzieci z domów dziecka. Każdy  z nas  dołączył się  do akcji i wziął do hali maskotkę. 

Największą atrakcją dla nas była możliwość zdobycia autografu oraz  zrobienia sobie pamiątkowego zdjęcia z zawodnikami PGE Vive Kielce. Zamierzamy wyjeżdżać na  kolejne mecze i kibicować drużynie z  Kielc.

Zobacz zdjęcia z meczu.

Bookmark and Share

 

UCZESTNICZYMY W PROJEKCIE "PRACOWNIE KOMPUTEROWE DLA SZKÓŁ" WSPÓŁFINANSOWANYM PRZEZ UNIĘ EUROPEJSKĄ