W sobotnie popołudnie kibicowaliśmy PGE VIVE KIELCE

18.11.2017 roku  uczniowie z klasy VII Szkoły Podstawowej im. Armii Krajowej  w Olesznie oraz klasy II i III gimnazjum  wraz z opiekunami: p. Mariolą Kamińską, p. Andrzejem Kowalczykiem oraz p. Ryszardem Kowalczykiem  kibicowali PGE VIVE Kielce.

"Żółto-biało-niebiescy"  pokonali w Hali Legionów  w meczu ósmej kolejki VELUX EHF Champions League  Aalborg Handbold 28:27. Spotkanie było niezwykle zacięte, a o wyniku zadecydowały ostatnie sekundy, ale tym razem, szczęście  było po  stronie szczypiornistów VIVE.

Na trybunach panowała doskonała atmosfera.  Największą atrakcją dla nas była możliwość  zrobienia sobie pamiątkowego zdjęcia z zawodnikami PGE VIVE KIELCE.

Zamierzamy wyjeżdżać na  kolejne mecze i kibicować drużynie z  Kielc.

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z imprezy.