Wyjazd na mecz PGE Vive Kielce

20.10.2017 roku grupa sześćdziesięciu uczniów z klas IV, V ,VI Szkoły Podstawowej im. Armii Krajowej  w Olesznie wraz z opiekunami: p. Mariolą Kamińską, p. Andrzejem Kowalczykiem oraz p. Ryszardem Kowalczykiem  kibicowała PGE Vive Kielce.

"Żółto-biało-niebiescy" wysoko pokonali w Hali Legionów  MKS Kalisz 37:21. Mistrzowie Polski od początku narzucili swój styl gry na parkiecie i przekonująco pokonali rywala.

Pierwszy raz w tym roku szkolnym mogliśmy  dzielnie kibicować naszej drużynie. Na trybunach panowała doskonała atmosfera. Każdy z nas był zafascynowany tym, co działo się na boisku. Wspaniałe sportowe widowisko dostarczyło wielu emocji i niezapomnianych wrażeń.

Ponadto podczas całego meczu prowadzona była zbiórka darów dla podopiecznych Schroniska dla Bezdomnych Zwierząt w Dyminach. My też włączyliśmy się w akcję,  przekazując symboliczną złotówkę dla zwierzaków. Największą atrakcją dla nas była możliwość  zrobienia sobie pamiątkowego zdjęcia z zawodnikami PGE Vive Kielce.

Zamierzamy wyjeżdżać na  kolejne mecze i kibicować drużynie z  Kielc.

Tutaj znajdziesz zdjęcia z wyprawy.