Witaj na naszej stronie

Życzymy miłej lektury

Get Adobe Flash player

Nasi gimnazjaliści w programie „Kocham Cię Polsko”

15.03.2017 r. gimnazjaliści Zespołu Placówek Oświatowych w Olesznie wraz z liderami Klubu 4- H: p. Mariolą Kamińską i p. Andrzejem Kowalczykiem uczestniczyli w telewizyjnym programie „Kocham Cię Polsko”.

W odcinku, w którym wzięliśmy udział, gośćmi Tomasza Kammela byli panowie z „Ojca Mateusza”: Rafał Cieszyński, Artur Pontek i Michał Piela, a do zespołu Antoniego Królikowskiego dołączyli bohaterowie „Rancza”: Ilona Ostrowska, Katarzyna Żak i Piotr Ligienza.

Dwie drużyny rywalizowały ze sobą, biorąc udział w grach towarzyskich, quizach - odgadywali zagadki muzyczne oraz odpowiadali na pytania z wiedzy o Polsce. Największą atrakcją była  dla nas urodzinowa bomba. Świetnie prezentowała się prowadząca program Barbara Kurdej–Szatan. Specjalnym gościem muzycznym w tym odcinku był Michał Szpak, który zaśpiewał utwór „Jesteś bohaterem”.

Nasza grupa kibicowała i podpowiadała drużynie Tomasza Kammela. Bawiliśmy się doskonale, głośno i żywo reagowaliśmy na każde zdobyte przez nasz zespół punkty.

Jesteśmy pod wielkim wrażeniem . Po raz pierwszy mieliśmy okazję być w studiu nagrań Telewizji Kraków i wziąć udział w nagraniu programu.

Emisja odcinka z naszym udziałem odbędzie  się w sobotę, 22.04.2017, o godzinie 20.05 w TVP2.

    

Bookmark and Share

 

UCZESTNICZYMY W PROJEKCIE "PRACOWNIE KOMPUTEROWE DLA SZKÓŁ" WSPÓŁFINANSOWANYM PRZEZ UNIĘ EUROPEJSKĄ