Wyjazd do Kielc na mecz Ligii Mistrzów

W sobotę 11 marca członkowie Klubu 4-H oraz wszyscy chętni uczniowie naszej szkoły (w sumie 60 osób) wraz z opiekunami: p. Mariolą Kamińską, p. Andrzejem Kowalczykiem i p. Ryszardem Kowalczykiem dzielnie kibicowali w ostatnim meczu fazy grupowej Ligii Mistrzów Vive Tauron Kielce - HC Meshkov Brest .

Każdy z kibiców był zafascynowany tym, co działo się na boisku. Mecz przyniósł wiele frajdy wszystkim zgromadzonym na trybunach Hali Legionów. Wspaniałe sportowe widowisko dostarczyło wiele emocji i niezapomnianych wrażeń.

Nasi faworyci odnieśli zwycięstwo nad białoruską drużyną piłki ręcznej. Mecz zakończył się wynikiem 35:27 dla kieleckiej drużyny.

Przez kolejne dni dzieliliśmy się jeszcze wrażeniami z wyjazdu na mecz Ligii Mistrzów.

Organizatorzy