Witaj na naszej stronie

Życzymy miłej lektury

Get Adobe Flash player

Udana impreza andrzejkowa w naszej szkole

Zabawa andrzejkowa w naszej szkole odbyła się tradycyjnie w ostatni czwartek przed Adwentem. W tym roku był to 24 listopada. Cała społeczność szkolna z niecierpliwością oczekiwała na ten niezwykły, pełen tajemniczości wieczór.

Organizatorem imprezy andrzejkowej był Samorząd Uczniowski szkoły podstawowej wraz z opiekunem - p. Aldoną Kowalczyk. Dyskoteka andrzejkowa z didżejem odbywała się w udekorowanej sali gimnastycznej, natomiast wróżby - w świetlicy szkolnej, w magicznym „domku wróżb’’. Klasy II i III bawiły się pod opieką swoich wychowawczyń od godz.15:00 do godz. 17:00. Wielu uczniów wcieliło się w ulubione postaci z bajek i baśni, na sali zrobiło się barwnie i kolorowo. Zmęczeni dyskotekowymi pląsami chętnie zasiadali do słodkiego poczęstunku przygotowanego przez rodziców lub ustawiali się w kolejce do andrzejkowych wróżb. W rolę wróżek wcieliły się: Julia Amanda Kowalczyk, Julia Małgorzata Kowalczyk, Zuzanna Kowalczyk, Oliwia Kowalczyk, Aleksandra Szklarz i Zuzanna Łączek - uczennice klasy szóstej szkoły podstawowej. Po opuszczeniu sali gimnastycznej przez najmłodszych uczniów miejsce na parkiecie zajęli ich starsi koledzy i koleżanki z klas IV – VI szkoły podstawowej oraz gimnazjaliści. Zabawa była wyśmienita, wszyscy żywiołowo tańczyli w rytmie ulubionej muzyki starannie dobieranej przez didżeja.

Impreza andrzejkowa zakończyła się punktualnie o godz. 20:00. Uczestnicy z żalem opuszczali parkiet. Po skończonej zabawie uczniowie spoza Oleszna zostali odwiezieni nieodpłatnie do domów autobusem dzięki uprzejmości p. Cezarego Piecha. Po raz kolejny pokazaliśmy, że potrafimy się w szkole nie tylko uczyć, ale także świetnie bawić.

Tak się bawiliśmy- zdjęcia z imprezy

Samorząd Uczniowski SP

Bookmark and Share

 

UCZESTNICZYMY W PROJEKCIE "PRACOWNIE KOMPUTEROWE DLA SZKÓŁ" WSPÓŁFINANSOWANYM PRZEZ UNIĘ EUROPEJSKĄ