Witaj na naszej stronie

Życzymy miłej lektury

Get Adobe Flash player

Z kobietami źle, ale bez nich jeszcze gorzej…

Dzień kobiet to jeden z najmilszych dni w roku – szczególnie dla pań.

O tym wyjątkowym święcie nie zapomnieli chłopcy z klasy III gimnazjum, którzy w tym roku wyjątkowo wcześnie rozpoczęli jego obchody. A zaczęli już w piątek, 4 marca, występem artystycznym podczas XIV Forum Kobiet Powiatu Włoszczowskiego. Nasi panowie zaprezentowali się tam w dwóch układach tanecznych oraz scence kabaretowej, do której zaprosili koleżankę z klasy – Kamilę Domaradzką. Wszystkich przybyłych na tę uroczystość gości w miły nastrój wprowadziła Kasia Szczepańska swoją  „Pogodą ducha”.

Kolejny występ naszych młodych artystów miał miejsce w sobotę,  podczas Dnia Kobiet zorganizowanego po raz pierwszy w remizie strażackiej w Olesznie. Organizatorką przedsięwzięcia była miejscowa pani Sołtys, której dziękujemy za zaproszenie. Opiekę nad uczniami oraz ciężar przygotowań wzięły na siebie panie: Brygida Jasnos, Teresa Szczepańska oraz Bogusława Tkaczyk-Omasta.

Swoje umiejętności artystyczne gimnazjaliści zaprezentowali również w szkole, gdzie we wtorek wraz z uczniami klasy czwartej oraz koleżankami: Gabrysią, Kasią, Edytą, Dominiką, Elizą, Natalią i Patrycją śpiewali, tańczyli, recytowali, a na koniec złożyli wszystkim małym i dużym paniom życzenia, do których dołączyli mały, słodki upominek.

Redakcja pisemka „SoS”

Więcej zdjęć w naszej fotogalerii

Bookmark and Share

 

UCZESTNICZYMY W PROJEKCIE "PRACOWNIE KOMPUTEROWE DLA SZKÓŁ" WSPÓŁFINANSOWANYM PRZEZ UNIĘ EUROPEJSKĄ