Szkolne Święto Języków Obcych

28 maja obchodziliśmy w naszej szkole  Święto Języków Obcych. Z tej okazji zostało  przygotowanych kilka prezentacji.

Najmłodsi – uczniowie klasy IIb  – recytowali wierszyki w języku angielskim.

Klasa IV zabrała wszystkich w podróż do Francji, a  klasa Va  do Wielkiej Brytanii. Męska część klasy Va zachęcała do odwiedzenia Grecji.

Uczniowie i uczennice klasy Vb zaprezentowali przedstawienie w języku niemieckim pt. „Bajkowy  chaos”.

Dziewczęta z klasy VI wcieliły się w postaci z bajki pt. „Czerwony Kapturek”, grając w języku angielskim.

Uczniowie klas I i II gimnazjum wystąpili w  scence przedstawiającej lekcję angielskiego oraz przybliżyli nam kilka  postaci związanych z krajami anglojęzycznymi.

Na zakończenie, pani Dyrektor wręczyła nagrody książkowe uczniom, którzy wzięli udział w konkursie językowym: "Mistrz Języków Obcych".

Mistrzami językowymi w kategorii szkoły podstawowej, klas IV-VI, zostali:
I miejsce – Aleksandra Lichosik, kl. Vb
II miejsce – Katarzyna Migacz , kl. Vb
III miejsce - Wiktoria Picheta, kl. VI

Mistrzami języków obcych w gimnazjum zostali:
I miejsce – Kacper Lichosik, kl. II
II miejsce – Daniel Gwóźdź, kl. III
III miejsce – Mateusz Klimczyk i Filip Stolarczyk, kl. III.

Gratulujemy.

Fotki z imprezy w naszej fotogalerii.