Jak karnawał to karnawał !!

We wtorek 10 lutego w naszej szkole odbył się bal karnawałowy.

Był to dzień niecierpliwie oczekiwany przez dzieci klas O-III. Tego dnia sala gimnastyczna zamieniła się w salę balową. Dzieci oraz nauczyciele przebrani w kolorowe stroje wcielili się w bohaterów znanych bajek i  filmów. W wesoły nastrój wprowadził nas „ DJ Dominik”. Wszyscy przy dźwiękach muzyki bawili się wyśmienicie. Pan DJ urozmaicał zabawę ucząc nas różnych układów tanecznych.

W czasie przerwy dzieci doładowały energię słodkim poczęstunkiem. Była to również okazja do zrobienia sobie zdjęć w karnawałowych strojach. Niestety, czas radosnej  zabawy szybko dobiegł końca. Po godzinie 17.30 zadowoleni i pełni wrażeń uczniowie wrócili do swoich domów.

Składamy serdeczne podziękowania wszystkim, którzy przyczynili się do tego, aby nasza super zabawa karnawałowa się udała: Rodzicom, Radzie Rodziców, Dyrekcji, oraz Paniom Kucharkom.

M. Spurek, Z .Kowalczyk

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć.