Witaj na naszej stronie

Życzymy miłej lektury

Get Adobe Flash player

Ach co to był za bal !!!

Do głównych tradycji karnawałowych należą zabawy oraz bale. By tradycji stało się zadość, również w naszej szkole odbył się bal karnawałowy.

8 lutego korytarz szkolny zamienił się w przepięknie przystrojoną sale balową. Na imprezę licznie przybyli uczniowie naszej szkoły, szczególnie klas młodszych. Gościliśmy również kilkoro dzieci przebywających podczas ferii zimowych w Olesznie oraz czwórkę wychowanków Rodzinnego Domu Dziecka w Komornikach. Uczniowie zaskoczyli nas różnorodnością strojów. W tanecznych pląsach na parkiecie można było spotkać m.in. czarodzieja, hinduskę, księżniczkę, strażaka a nawet bohaterów gier komputerowych. Nad rozrywkową częścią imprezy czuwał Klaun, który dbał o dobry nastrój najmłodszych uczestników. to, by najmłodszym uczestnikom nie nudziło się. Jak na karnawałowy bal przystało był i wodzirej, który prowadził całą zabawę i organizował liczne konkursy.

W organizacje imprezy bardzo aktywnie włączył się Samorząd Uczniowski, za co serdecznie dziękujemy.

Organizatorki: p. A. Mietelska, p. B. Jasnos

Bookmark and Share

 

UCZESTNICZYMY W PROJEKCIE "PRACOWNIE KOMPUTEROWE DLA SZKÓŁ" WSPÓŁFINANSOWANYM PRZEZ UNIĘ EUROPEJSKĄ