Witaj na naszej stronie

Życzymy miłej lektury

Get Adobe Flash player

Ferie 2012 - Ach co to był za bal !!!

Podczas ferii zimowych uczniowie naszej szkoły mogli liczyć na wiele atrakcji. Jedną z nich był Walentynkowy bal karnawałowy, który odbył się 14 lutego. Na imprezę licznie przybyli uczniowie, szczególnie klas młodszych naszej szkoły, jak również gościliśmy kilkoro dzieci przebywających podczas ferii zimowych w Olesznie.

Wszystkim dopisywały świetne humory i można było odczuć romantyczny nastrój, który udzielał się wszystkim w tym dniu. Zabawie towarzyszyły wspaniałe atrakcje, m.in. klown rozdający kolorowe balony, taniec z klownami, karnawałowe tatuaże twarzy. Odbyły się również liczne konkursy. Dużo radości sprawił dzieciakom konkurs: „Walentynkowe serce” - zadanie polegało na ułożeniu tego symbolu miłości z różnych materiałów: włóczki, bibułki, waty i cukierków. Nie mogło zabraknąć słodkiego akcentu w tym dniu – wszyscy uczestnicy zabawy otrzymali serduszkowce lizaki.

Największą atrakcją imprezy był konkurs na „Najpiękniejszy Strój Karnawałowy”. Dzieci zaskoczyły pomysłowością oraz różnorodnością strojów. Pląsając po parkiecie można było spotkać kowbojkę, Indianina, księżniczkę oraz wiele innych postaci. W konkursie tym wyróżnieni zostali: Mateusz Mulewicz (kl. I) - Indianin , Błażej Krzysztoszek ( kl. O) - Czarny Rycerz i Olga Przepiórkowska (kl. O) – Kowbojka; uczniowie ci zajęli czołowe miejsca i zostali nagrodzeni pamiątkowymi dyplomami i słodyczami.

Nad rozrywkową częścią imprezy czuwał Samorząd Uczniowski, który jak zawsze aktywnie włączył się w przygotowania, za co serdecznie dziękujemy.

W tym dniu było dużo świetnej zabawy. Wyjątkowy nastrój udzielał się również organizatorom imprezy: p. A. Mietelskiej, p. B. Mulewicz. p. M. Gacia oraz p. R. Kowalczykowi . Jak na bal karnawałowy przystało było słodko, śmiesznie i kolorowo.

Do przyszłego balu karnawałowego!

p. A. Mietelska, p. B. Mulewicz

Bookmark and Share

 

UCZESTNICZYMY W PROJEKCIE "PRACOWNIE KOMPUTEROWE DLA SZKÓŁ" WSPÓŁFINANSOWANYM PRZEZ UNIĘ EUROPEJSKĄ