Witaj na naszej stronie

Życzymy miłej lektury

Get Adobe Flash player

Jeden procent dla naszej szkoły

PRZEKAŻ 1% NA NASZĄ SZKOŁĘ

Szanowni Państwo.

Od tego roku jesteśmy partnerem Ogólnopolskiego Stowarzyszenia Rodziców: PRZYJAZNA SZKOŁA. Dzięki temu możemy ubiegać się o pozyskiwanie dla naszej szkoły 1% od płaconego przez Państwa podatku. Prosimy więc o udzielenie szkole w Olesznie wsparcia finansowego poprzez wpisanie podanych niżej informacji do formularza PIT - zgodnie z zamieszczonym wzorem.

Przypominamy - przekazanie 1% podatku dla szkoły nic Państwa nie kosztuje. Pieniądze te i tak musicie Państwo odprowadzić do skarbu Państwa. Lepiej będzie, jeżeli trafią do szkoły, w której uczą się Państwa dzieci. Na pewno należycie je wykorzystamy, zgodnie z potrzebami szkoły, naszych uczniów i Statutem Stowarzyszenia.

Drodzy Rodzice, Szanowni Mieszkańcy naszego regionu i Sympatycy naszej szkoły. Liczymy na Wasze wsparcie i z góry za nie dziękujemy.

Z poważaniem

Dyrektor ZPO w Olesznie Edward Karpiński

Bookmark and Share

 

UCZESTNICZYMY W PROJEKCIE "PRACOWNIE KOMPUTEROWE DLA SZKÓŁ" WSPÓŁFINANSOWANYM PRZEZ UNIĘ EUROPEJSKĄ