Witaj na naszej stronie

Życzymy miłej lektury

Get Adobe Flash player

Nowy plac zabaw w naszej szkole.

W mroźny poranek ostatniego dnia 2014 roku spełniły się marzenia wielu dzieci, rodziców i nauczycieli naszej szkoły. Wzbogaciliśmy się o nowoczesny, przyjazny plac zabaw dla dzieci, który z pewnością uprzyjemni ich pobyt w szkole  oraz stanie się miejscem aktywnego i radosnego spędzenia wolnego czasu, a dla rodziców i opiekunów wspaniałą okazją do integracji. W celu zwiększenia bezpieczeństwa najmłodszych użytkowników placu zabaw wykonane zostało panelowe ogrodzenie, sfinansowane z budżetu naszej szkoły.

Plac zabaw powstał w rekordowo krótkim czasie.  Pieniądze na realizację  przedsięwzięcia pozyskała Gmina Krasocin ze środków Unii Europejskiej. Plac został wyposażony w różnorodne atrakcje dla najmłodszych. Duże wrażenie na przyszłych użytkownikach wzbudzają: zestaw rekreacyjny ORBITA 5, urządzenie POLOGON SZEŚCIOKĄT, huśtawki wahadłowe PIOTR 2 BOCIANIE GNIAZDO. Plac jest wyłożony syntetyczną nawierzchnią bezpieczną. Całkowity koszt obiektu wynosi 174 137,87 zł.

Przedszkolakom, którym ten plac zabaw jest dedykowany, życzymy, aby sprawiał im jak najwięcej radości i służył im nawet w zimie. Wszak ruchu i świeżego powietrza dla milusińskich nigdy nie za wiele.

   

Bookmark and Share

 

UCZESTNICZYMY W PROJEKCIE "PRACOWNIE KOMPUTEROWE DLA SZKÓŁ" WSPÓŁFINANSOWANYM PRZEZ UNIĘ EUROPEJSKĄ