Posprzątaj z nami Świat...

Drodzy Mieszkańcy Oleszna, Uczniowie, Przyjaciele Ziemi!

Razem z fundacją: "Sprzątanie Świata - Polska" zapraszamy do 18 edycji akcji Sprzątanie Świata. Hasło tegorocznej edycji brzmi: "Lasy to życie - chrońmy je". W ten sposób Fundacja "Sprzątanie Świata-Polska" i Fundacja Nasza Ziemia włączają się w obchody Międzynarodowego Roku Lasów, ogłoszonego przez ONZ. Stąd też bardziej niż kiedykolwiek zwróćmy uwagę na ochronę lasów i ich rolę w życiu Ziemi i ludzi.

Termin akcji „Clean up the World” to 16, 17, 18 września. W naszej szkole zostanie ona przeprowadzona w dniu 16 września (piątek) - początek o godz. 13:00.

Mieszkańców Oleszna oraz wszystkich okolicznych miejscowości prosimy nie tylko o przyłączenie się do akcji sprzątania, ale w pierwszej kolejności - o nieśmiecenie i pilnowanie, aby nie śmiecono! Nie tolerujmy tego! Zachęcamy również do wycieczek, do badania leśnej przyrody, podziwiania jej piękna. Pamiętajmy - lasy to życie, więc chrońmy je.

Redakcja