Zagłosuj na swoją gminę

Flaga i napis: Pod biało-czerwonąSerdecznie zapraszamy naszych uczniów, nauczycieli i rodziców oraz wszystkich mieszkańców Mieczyna i okolicznych miejscowości do do włączenia się do projektu „Pod biało-czerwoną”, realizowanego pod honorowym patronatem Prezesa Rady Ministrów Mateusza Morawieckiego.

Inicjatywa zakłada sfinansowanie przez Rząd Rzeczypospolitej Polskiej zakupu masztów i flag w każdej z gmin w Polsce, której mieszkańcy dołączą do projektu. Przedsięwzięcie ma na celu połączenie Polaków pod flagą państwową, a także godne uczczenie pamięci o bohaterach Bitwy Warszawskiej w 1920 roku – w szczególności wśród młodego pokolenia. Chcielibyśmy, aby również nasza szkoła stała się częścią tego wielkiego historycznego przedsięwzięcia.

Aby spełnić założenia projektu, wystarczy zebrać odpowiednią liczbę głosów poparcia online, dlatego też prosimy wszystkich o zagłosowanie na naszą gminę Krasocin.

Głos można oddać wypełniając krótki formularz znajdujący się na stronie https://bialoczerwona.www.gov.pl/. Każdy mieszkaniec danej gminy może oddać jeden głos poparcia na swoją gminę. W najbliższych dniach dostępna będzie również interaktywna mapa, za pomocą której można na bieżąco sprawdzać liczbę głosów.

Serdecznie zapraszamy do udziału w akcji!