XXV Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy - gramy dla dzieci i seniorów

Dla ratowania życia i zdrowia dzieci na oddziałach ogólnopediatrycznych oraz dla zapewnienia godnej opieki medycznej seniorom.

Już 15 stycznia 2017 r. w całej Polsce oraz kilkudziesięciu miejscach na świecie zagra Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy. Tym razem fundacja będzie zbierać pieniądze na ratowanie życia i zdrowia dzieci oraz seniorów.

Tradycyjnie już wolontariuszki z Zespołu Placówek Oświatowych w Olesznie będą w tym dniu kwestować na placu przy Kościele Parafialnym w Olesznie.

Zachęcamy wszystkich chętnych do wsparcia tej akcji. Dzięki naszym, nawet tym najdrobniejszym wpłatom i naszemu zaangażowaniu w te działania, możemy sprawić, by każde nowonarodzone dziecko czy osoby starsze, schorowane mogły korzystać z nowoczesnego sprzętu medycznego.

Wierzymy, że pieniądze uzbierane w tę styczniową niedzielę poprawią los wszystkich potrzebujących.

Fajnie jest być razem, bez względu na wiek i przekonania. I to jest chyba najważniejsza rzecz, która powinna nam przyświecać w tym dniu.

Wolontariuszki Z ZPO w Olesznie