Witaj na naszej stronie

Życzymy miłej lektury

Get Adobe Flash player

Z wizytą w Domu Dziecka w Nagłowicach

Dnia 17 maja 2007 r. wraz z p. Grażyną Siedlecką – opiekunką Małego Samorządu, p. Mariolą Kamińską – opiekunką Samorządu Uczniowskiego i p. Alicją Zawadą – opiekunką zespołu tanecznego o godz. 17:00 odjechaliśmy spod szkoły w Olesznie. Po niecałej godzinie drogi byliśmy już na miejscu. Najpierw na ręce pana Jarosława Stankiewicza- dyrektora Domu Dziecka złożyliśmy paczki z upominkami. Były to: słodycze, pluszowe misie, suszarki do włosów, mini wieża oraz odtwarzacz DVD. Później swój układ taneczny zaprezentowały dziewczyny z zespołu „Step by step”.

Wszystkim się on bardzo podobał i tancerki zostały nagrodzone gromkimi brawami. Po występie odbyło się wspólne ognisko. Jedliśmy kiełbaski, graliśmy w piłkę nożną i siatkową. Razem z małymi dziećmi bawiliśmy się na placu zabaw. Największą „popularnością” cieszyła się dwójka maluchów: Ania i Pawełek, których od razu bardzo polubiliśmy. Wśród tych wszystkich dzieciaków byli oni jak malutkie iskierki przynoszące każdemu radość i uśmiech na twarzy...

Czas mijał nam przyjemnie, ale niestety bardzo szybko.Nawet nie zauważyliśmy, kiedy trzeba było wracać do domu. Ciężko było nam odjeżdżać, ponieważ zaczęliśmy lepiej poznawać mieszkających tam rówieśników. Niektórzy wymienili się numerami telefonów. Mamy nadzieję, że wkrótce będziemy mogli znowu się spotkać. Mieszkańcy Domu Dziecka obiecali, że niedługo to oni nas odwiedzą w naszej szkole w Olesznie. Z niecierpliwością czekamy na ich przyjazd.

Nasz wyjazd wspomogli sponsorzy w osobach: rodziców ucznia naszej szkoły ( nazwisko do wiadomości organizatorów), Caritas Diecezji Kieleckiej, pan Marek Orlikowski z Włoszczowy oraz właściciele sklepów z Oleszna ( p. Czesława Ziółkowska, p. Urszula Wójcik, p. Lucyna Wdowiak). Wszystkim, którzy dołączyli do naszej akcji składamy serdeczne podziękowania.

Paulina Jamróz

Bookmark and Share

 

UCZESTNICZYMY W PROJEKCIE "PRACOWNIE KOMPUTEROWE DLA SZKÓŁ" WSPÓŁFINANSOWANYM PRZEZ UNIĘ EUROPEJSKĄ