Z wizytą w Nagłowicach

W grudniu 2005 r. kolejny już raz odwiedziliśmy naszych kolegów i koleżanki z Domu Dziecka w Nagłowicach. Podobnie jak poprzednim razem przygotowaliśmy dla nich przedstawienie. Tym razem zaprezentowaliśmy im skecz pt. „Kumy". Nasze cztery gimnazjalistki (Natalia Grabiec, Liwia Budzynowska, Edyta Wdowiak i Kasia Stolarczyk) wspaniale zagrały swoje role. W tym roku pojechały z nami również dzieci z Filialnej Szkoły w Świdnie. One także miały dla naszych kolegów krótką scenkę. Oprócz przedstawień mieliśmy dla nich także upominek w postaci telewizora, który został zakupiony dzięki zbiórce pieniężnej w Olesznie i Świdnie. Mamy nadzieję, że dzięki temu sprawiliśmy im trochę radości.

Marcelina Olczyk i Edyta Wdowiak, kl. II b