Witaj na naszej stronie

Życzymy miłej lektury

Get Adobe Flash player

Projekt eTwinning w naszej szkole „I’m proud of my family”

Miło nam poinformować, że rozpoczęliśmy realizację projektu eTwinning przeznaczonego dla uczniów klas II-VI Szkoły Podstawowej w Olesznie.

Czym jest eTwinning? Najprościej, umożliwia on uczniom tworzenie ciekawych projektów pod okiem nauczyciela, pozwala na kontakt i współpracę z rówieśnikami ze szkół zagranicznych. Uczniowie, mając do dyspozycji  rozmaite narzędzia, prezentują wytwory  swojej pracy na specjalnie do tego celu przeznaczonej platformie eTwinning.

Nasz projekt został zatytułowany  I’m proud of my family - Jestem dumny ze swojej rodziny. Głównym celem tego przedsięwzięcia jest doskonalenie znajomości języka angielskiego dzięki współpracy naszej szkoły ze szkołą Kingsthorpe Village Primary School, w Northampton w Wielkiej Brytanii. Językiem projektu jest oczywiście język angielski. Dzieci będą posługiwać się narzędziami takimi jak czat internetowy , dziennik projektu, e-mail czy program Powerpoint, aby zaprezentować codzienne życie członków swojej rodziny. Będziemy wspólnie wykonywać rysunki, drzewa genealogiczne, zdjęcia i prezentacje multimedialne .

Zachęcamy rodziców, babcie, dziadków, rodzeństwo, ciocie i wujków do wsparcia swoich pociech i udostępnienia wszelkich materiałów pozwalających stworzyć portret rodziny. Opowiedzcie dzieciom ciekawą historię ze swojego życia, pozwólcie się sfotografować, namalować, pokażcie jak wspólnie spędzacie wolny czas.

Szczegółowych informacji  na temat projektu udziela koordynator, pani Maria Gacia. Serdecznie zapraszamy!

Bookmark and Share

 

UCZESTNICZYMY W PROJEKCIE "PRACOWNIE KOMPUTEROWE DLA SZKÓŁ" WSPÓŁFINANSOWANYM PRZEZ UNIĘ EUROPEJSKĄ