Witaj na naszej stronie

Życzymy miłej lektury

Get Adobe Flash player

Spotkanie najmłodszych z dzielnicowym

10 września br. z najmłodszymi uczniami naszej szkoły spotkał  się dzielnicowy z Komendy Powiatowej Policji we Włoszczowie st. asp. Marcin Suchacki, wspierany przez maskotkę świętokrzyskiej policji Koziołka Spoko. Dzielnicowy odwiedził przedszkolaków oraz uczniów z klas I – III.  

Policjant uczył najmłodszych, jak należy zachowywać się, aby bezpiecznie przemierzać drogę z domu do szkoły i z powrotem. Uczniowie dowiedzieli się, gdzie bezpiecznie należy przechodzić przez jezdnię i jak mamy poruszać się po drodze, gdy nie ma chodnika. Uczniowie przypomnieli sobie, jak ważne dla bezpieczeństwa jest używanie elementów odblaskowych nie tylko przez dzieci, ale również przez dorosłych.

Następnie pierwszoklasiści wraz ze swoimi paniami, policjantem i Koziołkiem Spoko udali się na przejście dla pieszych, gdzie w sposób praktyczny zaprezentowali nabyte umiejętności.

Ponadto dzielnicowy odbył spotkanie z opiekunkami uczniów dojeżdżających. Podczas spotkania przekazał im najważniejsze informacje dotyczące zasad dbania o bezpieczeństwo uczniów podczas dowozu autokarami szkolnymi.

Pedagog szkolny

Bookmark and Share

 

UCZESTNICZYMY W PROJEKCIE "PRACOWNIE KOMPUTEROWE DLA SZKÓŁ" WSPÓŁFINANSOWANYM PRZEZ UNIĘ EUROPEJSKĄ