Witaj na naszej stronie

Życzymy miłej lektury

Get Adobe Flash player

Konkurs profilaktyczny: "Żyję bez ryzyka HIV/AIDS" - potrójny sukces plastyczny naszych gimnazjalistek.

W dniu 29.01.2015 roku w budynku Starostwa Powiatowego I Liceum Ogólnokształcące gościło finalistów i uczestników  Konkursu  Profilaktycznego pod hasłem "Żyję bez ryzyka HIV/AIDS".

Konkurs był skierowany do uczniów szkół gimnazjalnych z terenu powiatu włoszczowskiego. Jego celem była promocja zdrowego stylu życia oraz uświadomienie uczniom zagrożeń związanych z ryzykownymi zachowaniami w zakresie HIV i AIDS. Podczas podsumowania organizatorzy podziękowali młodzieży, nauczycielom oraz wszystkim osobom zaangażowanym w realizację tego profilaktycznego przedsięwzięcia. Wyrazili nadzieję, że tylko  wspólne działania prozdrowotne przyniosą wymierne efekty w zakresie kształtowania prawidłowych zachowań młodzieży. 

Do konkursu prace plastyczne przygotowały - pod kierunkiem nauczyciela plastyki p. Andrzeja Kowalczyka -  uczennice:  Klaudia Kowalczyk, Izabela Kołtun oraz Marta Stolarczyk z klasy III naszego gimnazjum. Decyzja Jury była dla nas zaskoczeniem i ogromnym wyróżnieniem.

W kategorii plastycznej zajęły:
I miejsce : Izabela Kołtun
II miejsce:  Klaudia Kowalczyk
Wyróżnienie : Marta Stolarczyk.

Wręczenie nagród odbyło się w sali konferencyjnej Starostwa Powiatowego we Włoszczowie Zwycięzcy otrzymali sprzęt multimedialny i fotograficzny oraz nagrody książkowe.

Serdecznie gratulujemy.

Bookmark and Share

 

UCZESTNICZYMY W PROJEKCIE "PRACOWNIE KOMPUTEROWE DLA SZKÓŁ" WSPÓŁFINANSOWANYM PRZEZ UNIĘ EUROPEJSKĄ