Witaj na naszej stronie

Życzymy miłej lektury

Get Adobe Flash player

Stolarczyk Filip: Miejsce jedyne po słońcem

Wyjątkowym dla mnie miejscem jest mój dom. Cokolwiek by się stało, zawsze będzie on tym jedynym pod słońcem. Jest on moim ulubionym miejscem, gdyż mieszkam tu od urodzenia, znam tutaj każdy kąt. Nie jest największy, lecz czuję się w nim dobrze i bezpiecznie. Wokoło mojego domu rosną kwiaty, przed nim znajduje się niewielki ogródek warzywny. Mój dom ma czerwony dach i żółte ściany. Obok niego stoi ławeczka, na której zawsze w pogodne dni czytam książki.

W domu mam swój własny pokój, w którym znajduje się komputer i moje ulubione zwierzaki, myszoskoczki. Obok jest pokój mojego brata Huberta. Znajduje się w nim mini siłownia, w której są między innymi sztangi. Mój dom jest wyjątkowy, gdyż prawie zawsze są w nim moi rodzice. Mama czasami pozwala mi wprowadzić do domu moje dwa kotki. Dookoła domu biega również pies Tofik.

Moja mama jest nauczycielką języka niemieckiego w szkole, do której chodzę, więc często wracamy do domu o tej samej porze. Mój tata jest leśniczym. Wraca do domu trochę później niż ja, ale i tak całe popołudnia i wieczory spędzamy razem. Mój brat już nie spędza tak dużo czasu w domu, gdyż już studiuje w Katowicach. Kocham mój dom i atmosferę, która w nim panuje.

Bookmark and Share

 

UCZESTNICZYMY W PROJEKCIE "PRACOWNIE KOMPUTEROWE DLA SZKÓŁ" WSPÓŁFINANSOWANYM PRZEZ UNIĘ EUROPEJSKĄ