Witaj na naszej stronie

Życzymy miłej lektury

Get Adobe Flash player

Redakcja gazetki

Rok szkolnyNauczyciel-opiekunSkład redakcji
1995/1996 mgr Dorota Sitkowska Diana Wosińska, Emilia Arkit, Ilona Piorun, Joanna Arkit, Jolanta Kowalczyk, Kalina Piorun, Karolina Budzynowska, Katarzyna Grabiec, Konrad Karpiński, Magdalena Grabiec, Monika Karpińska, Paulina Cierpica, Żaneta Sitkowska,
1996/1997 mgr Małgorzata Stolarczyk Diana Wosińska, Joanna Cierpica, Justyna Stolarczyk, Kamila Grabiec, Konrad Karpiński, Marcin Siedlecki, Marta Grabiec, Michał Gacek, Monika Karpińska, Paulina Cierpica, Paulina Piorun, Paulina Skrobisz, Wiola Kucharska
1997/1998 mgr Małgorzata Stolarczyk Eliza Stolarczyk, Ewa Żmuda, Grzegorz Lichosik, Jacek Kowalczyk Justyna Stolarczyk, Kamila Grabiec, Marcin Charaziński, Marcin Siedlecki, Marta Grabiec, Monika Karpińska, Paulina Piorun, Paulina Skrobisz,
1998/1999 mgr Małgorzata Stolarczyk Aneta Pawlak, Aneta Strzelec, Anita Ziółkowska, Anna Bąk, Anna Strzelec, Eliza Stolarczyk, Ewa Żmuda, Justyna Błażejewicz, Justyna Cierpica, Małgorzata Wójcik, Marcelina Grzeszczuk, Marcelina Karpińska, Marta Błażejewicz, Marta Grabiec, Milena Cierpica, Monika Karpińska, Monika Lichosik, Nina Urbańska, Paulina Piorun, Paulina Skrobisz, Waldemar Wosiński, Wioleta Przepióra, Żaneta Stolarczyk,
1999/2000 mgr Anna Gacia Aleksandra Urbańska, Anita Ziółkowska, Anna Raczyńska, Anna Staszczyk, Edyta Palimąka, Ewa Kukla, Ewelina Stolarczyk, Justyna Błażejewicz, Justyna Grabiec, Karolina Arkit, Karolina Palimąka, Katarzyna Kowalczyk, Katarzyna Pawłowska, Katarzyna Trela, Kinga Budzowska, Krzysztof Prokop, Łukasz Deska, Łukasz Węgrzyn, Małgorzata Klimczyk, Marcin Kowalczyk, Marcin Piskorek, Michał Lichosik, Milena Cierpica, Monika Lichosik, Nina Urbańska, Patrycja Patyńska, Paulina Piorun, Paweł Bernacki, Rafał Pijewski, Żaneta Stolarczyk,
2000/2001 mgr Anna Gacia Agnieszka Gacia, Agnieszka Kowalczyk, Aleksandra Urbańska, Aneta Pawlak, Anita Ziółkowska, Anna Bąk, Anna Gacek, Anna Przepióra, Anna Raczyńska, Dominika Pawlikowska, Edyta Sitkowska, Ewa Kukla, Ewa Łączek, Ewelina Stolarczyk, Hubert Szymczyk, Justyna Cierpica, Justyna Grabiec, Kacper Czarnogórski,
Kamil Oracz, Karolina Arkit, Katarzyna Kowalczyk, Katarzyna Stolarczyk, Krystian Czyżowski, Liliana Siedlecka, Łukasz Deska, Małgorzata Wójcik, Marcin Piskorek, Michał Lichosik, Milena Cierpica, Monika Błażejewicz, Monika Lichosik, Natalia Budzowska, Nina Lichosik, Patrycja Patyńska, Paulina Ostojska, Paweł Lichosik, Tomasz Ziółkowski, Żaneta Stolarczyk,
2001/2002

mgr Anna Gacia

mgr Roman Grabiec

Adrian Wójcik, Agnieszka Gacia, Anita Ziółkowska, Dominika Pawlikowska, Ewelina Stolarczyk, Justyna Cierpica, Justyna Grabiec, Justyna Strzelec, Kacper Czarnogórski, Karolina Arkit, Krzysztof Skoczek, Liliana Siedlecka, Łukasz Deska, Łukasz Węgrzyn, Magda Węgrzyn, Marcelina Grzeszczuk, Marcelina Olczyk,
Marcin Piskorek, Marcin Przepiórkowski, Mateusz Gacia, Milena Cierpica, Patrycja Patyńska, Paulina Ostojska,
2002/2003

mgr Anna Gacia

mgr Roman Grabiec

Agnieszka Gacia, Anita Ziółkowska, Anna Przepióra, Edyta Sitkowska, Ewa Rak, Greta Jarczyńska, Justyna Błażejewicz, Justyna Bratek, Justyna Grabiec, Justyna Piskorek, Justyna Strzelec, Kacper Czarnogórski, Karolina Barczyńska, Katarzyna Bomba, Katarzyna Misztal, Katarzyna Pawłowska, Katarzyna Wójcik, Kinga Boruszka, Liwia Budzynowska, Małgorzata Wójcik, Marcin Piskorek, Marta Błażejewicz, Mateusz Lis, Milena Cierpica, Monika Lichosik, Monika Staszczyk, Natalia Budzowska, Natalia Grabiec, Patrycja Nejman, Patrycja Patyńska, Paulina Ostojska, Piotr Grabiec,
2003/2004

mgr Anna Gacia

mgr Roman Grabiec

Agnieszka Gacia, Agnieszka Grudzień, Aldona Wójcik,Aneta Kowalczyk, Bartek Bomba, Edyta Sitkowska, Ewa Łączek, Ewa Rak, Greta Jarczyńska, Hubert Stolarczyk, Hubert Szymczyk, Justyna Strzelec, Kacper Czarnogórski, Karolina Barczyńska, Katarzyna Wójcik, Liwia Budzynowska, Łukasz Grabiec, Małgorzata Wójcik, Milena Cierpica, Monika Błażejewicz, Natalia Budzowska, Natalia Grabiec, Patrycja Nejman, Paulina Jamróz, Paulina Ostojska,
2004/2005

mgr Jolanta Kowalczyk,

mgr Jolanta Lichosik,

mgr Roman Grabiec

Anna Czarnogórska, Edyta Wdowiak, Ewa Łączek, Katarzyna Skwarek, Katarzyna Stolarczyk, Klaudia Cierpica, Liwia Budzynowska, Małgorzata Dobrowolska, Marcelina Olczyk, Marcin Piskorek, Monika Błażejewicz, Natalia Grabiec, Nina Lichosik, Paulina Kapelusz,
2005/2006

mgr Jolanta Kowalczyk

mgr Jolanta Lichosik

mgr Roman Grabiec

Agnieszka Kałuzinska, Anna Czarnogórska, Anna Przepióra, Edyta Wdowiak, Justyna Bratek, Katarzyna Skwarek, Klaudia Cierpica, Liwia Budzynowska, Marcelina Olczyk, Monika Skoczek, Natalia Grabiec, Paulina Jamróz,
2006/2007

mgr Jolanta Kowalczyk,

mgr Jolanta Lichosik,

mgr Renata Szymkiewicz

Anna Czarnogórska, Edyta Wdowiak, Katarzyna Skwarek, Klaudia Cierpica, Liwia Budzynowska, Marcelina Olczyk, Monika Skoczek, Natalia Grabiec, Paulina Jamróz,
2007/2008

mgr Jolanta Kowalczyk,

mgr Jolanta Lichosik

mgr Mariusz Deska

Agata Kowalczyk, Aleksandra Prokop, Ania Piorun, Asia Kowalczyk, Beata Arkit, Emilia Kowalczyk, Jola Rogala, Katarzyna Skwarek, Katarzyna Wójcikowska, Klaudia Cierpica, Monika Skoczek, Nina Lichosik, Paulina Jamróz, Żaneta Lis,
2008/2009

mgr Jolanta Lichosik

mgr B. Tkaczyk-Omasta

mgr Mariusz Deska

Agata Kowalczyk, Aleksandra Prokop, Anita Gruczek, Emilia Kowalczyk, Emilia Tkaczyk, Jolanta Rogala, Katarzyna Skwarek, Katarzyna Wójcikowska, Kinga Drej, Klaudia Cierpica, Klaudia Kałuzińska, Marta Skrobisz, Mateusz Sitkowski, Żaneta Lis
2009/2010

mgr Jolanta Lichosik

mgr Mariusz Deska,

mgr Anna Mietelska

mgr B. Tkaczyk-Omasta

Żaneta Lis, Ewa Niewiadomska, Katarzyna Dankowska, Weronika Omasta, Aleksandra Lichosik, Mateusz Sitkowski, Magdalena Rogala, Marta Budzowska, Natalia Stolarczyk, Agnieszka Mulewicz, Aleksandra Prokop, Jolanta Rogala, Emilia Kowalczyk
2010/2011

mgr Jolanta Lichosik

mgr Mariusz Deska,

mgr B. Tkaczyk-Omasta

Żaneta Lis, Daniel Gwóźdź, Mateusz Klimczyk, Ewa Niewiadomska, Katarzyna Dankowska, Weronika Omasta, Aleksandra Lichosik, Mateusz Sitkowski, Natalia Stolarczyk, Agnieszka Mulewicz, Jolanta Rogala, Aleksandra Prokop, Monika Skoczek, Emilia Kowalczyk

2011/2012

mgr Jolanta Lichosik

mgr Mariusz Deska

mgr B. Tkaczyk- Omasta

Red. naczelna: Jolanta Rogala

Członkowie: Agnieszka Mulewicz, Natalia Stolarczyk, Mateusz Sitkowski, Aleksandra Lichosik, Ewa Niewiadomska, Weronika Omasta, Katarzyna Dankowska, Mateusz Klimczyk, Kamila Domoradzka, Aleksandra Kałuzińska, Dagmara Kałuzińska, Wiktoria Kowalczyk, Martyna Popiel, Izabela Lichosik.

Bookmark and Share

 

UCZESTNICZYMY W PROJEKCIE "PRACOWNIE KOMPUTEROWE DLA SZKÓŁ" WSPÓŁFINANSOWANYM PRZEZ UNIĘ EUROPEJSKĄ