KLASA CZWARTA "B"

Sukces Oskara

W dniu 23 lutego 2017 r. w Komendzie Powiatowej Straży Pożarnej we Włoszczowie odbyło się uroczyste wręczenie nagród i dyplomów laureatom i wyróżnionym uczniom w konkursie plastycznym pod hasłem „ Czad i ogień – obudź czujność ”. Spośród ponad 200 prac, które wpłynęły z 15 szkół powiatu włoszczowskiego nasz uczeń - Oskar Domoradzki z klasy II b zdobył wyróżnienie w kategorii klas I-III. Praca chłopca wyróżniła się ciekawym sposobem ukazania podanej problematyki oraz zastosowaniem różnych technik plastycznych.

W uroczystości podsumowującej konkurs wzięli udział m.in. starosta włoszczowski Jerzy Suliga , który objął patronat nad konkursem, komendant powiatowy PSP we Włoszczowie mł. bryg. Krzysztof Ciosek oraz pani Maria Dudkiewicz, instruktor-plastyk z Domu Kultury we Włoszczowie (przewodnicząca jury konkursu).

Dla nagrodzonych uczniów strażacy z Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej we Włoszczowie przygotowali wiele atrakcji, m.in.: zwiedzanie garaży, w których w pełnej gotowości stoją wozy strażackie, prezentację sprzętu gaśniczego i ratującego życie oraz pokaz działań strażaków w sytuacji wezwania do akcji.

Na koniec wszyscy laureaci wraz z opiekunami zostali zaproszeni na słodki poczęstunek; jak przystało na „ Tłusty Czwartek”- pyszne pączki.

   

  B. Mulewicz

Bookmark and Share

 

UCZESTNICZYMY W PROJEKCIE "PRACOWNIE KOMPUTEROWE DLA SZKÓŁ" WSPÓŁFINANSOWANYM PRZEZ UNIĘ EUROPEJSKĄ