Witaj na naszej stronie

KLASA PIĄTA "A"

Z wizytą u naszego kolegi Sebastiana

03.04 2019 r. klasa IVa wybrała się na wycieczkę w odwiedziny do naszego kolegi Sebastiana. Z powodu niefortunnego wypadku na sankach złamał nogę.

Wszyscy spotkaliśmy się u naszego kolegi przed godz. 16:00. W czasie podróży ze szkoły do domu Sebastiana zrobiliśmy podział. Dziewczyny pojechały z panią Sylwią Wójcik, a chłopaki z Panią Mariolą Kamińską - naszą wychowawczynią. Gdy wjechaliśmy na podwórko naszego kolegi, przywitaliśmy się z Sebastianem. Następnie cała nasza klasa wręczyła wcześniej przygotowany prezent.

Na początku Sebastian oprowadził nas po swoim podwórku. Mama Sebastiana przygotowała dla nas różne smakołyki. Najpierw poczęstowaliśmy się galaretką z bitą śmietaną, a na stole stały dodatki, które można było dodać do galaretki, takie jak: drobno pokrojone banany, kiwi i mandarynki, były też drobno pokruszone orzechy i czekoladowa posypka. Rozmawialiśmy z Sebastianem o różnych rzeczach, które działy się w szkole. Skakaliśmy na trampolinie i graliśmy w piłkę. Sebastian ma dużo zwierząt takich jak:koty, psy, mnóstwo kur i króliki. W czasie pobytu u naszego kolegi jedliśmy, pyszne grillowane kiełbaski. Następnie poszliśmy na plac zabaw, ponieważ Sebastian ma go po drugiej stronie drogi.

Uważamy, że ta wycieczka była miłym gestem z naszej strony, ponieważ każdy chciał odwiedzić naszego kolegę, którego nie widzieliśmy przez kilka miesięcy. Na tej wycieczce bawiliśmy się doskonale i zamierzamy ponownie odwiedzić Sebastiana w majowy weekend.

Zajrzyj do naszej fotogalerii

Patrycja Kowalczyk

Bookmark and Share

 

UCZESTNICZYMY W PROJEKCIE "PRACOWNIE KOMPUTEROWE DLA SZKÓŁ" WSPÓŁFINANSOWANYM PRZEZ UNIĘ EUROPEJSKĄ